Impresa Bioedilizia
e-Commerce Skateboards
Associazioni e Volontariato
E-commerce cartoleria
Hotel e B&B
Centro di Estetica
Servizi e Riparazioni
Falegnameria
Fotografia e Cinema

Co to jest szablon?

Szablon jest jak wzór dokumentu, który zawiera konkretne ustawienia graficzne, które są wykorzystywane do opracowania grafiki stron internetowych. Dzięki szablonom jesteśmy w stanie tworzyć różne podstrony strony internetowej za pomocą tych samych podstawowych grafik, ale zmieniając zawartości.

Jakie szablony są dostępne?

Istnieją różne kryteria klasyfikacji szablonów. Warto pamiętać, że istnieją:

    • 1-, 2- and 3-kolumnowe szablony: wybór właściwego szablonu zależy od tego jak chcesz zaaranżować zawartości strony w graficznym układzie szablonu;
    • szablony flash, szablony css, szablony wordpress blog: wybór najlepszego szablonu zależy od Twoich potrzeb, projektu graficznego i technologii w której chcesz zbudować stronę internetową;
    • bezpłatne i płatne szablony: istnieje wiele stron internetowych oferujących Ci dużo darmowych szablonów. To są darmowe szablony, których nie musisz kupować; normalnie, uzywając ich są wyświetlane z ich autora podpisem. W zamian płatne szablony dają Ci więcej zaawansowanych technicznych możliwości. Wybór zależy od celów dla których budujesz stronę internetową.

Jak mogę wybrać szablon na 1 Minute Site?

Podczas rejestracji 1 Minute Site, możesz wybrać szablon, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb. 1 Minuta Site udostępnia wiele szablonów tworzonych przez doświadczonych grafików, są uporządkowane według kategorii w celu ułatwienia wyboru. Zapoznaj się z szablonami utworzonymi specjalnie dla Ciebie:

Możesz również zapytać o CUSTOM TEMPLATE.

Create your website with 1 Minute Site

Technical or informatic competencies are not necessary